FFP2 čierny respirátor 10ks (ENMED)

FFP2 čierny respirátor 10ks (ENMED)

Ochranný respirátor FFP2 zaisťuje účinnú ochranu pred vírusmi, baktériami, prachom aj kvapôčkami. Filtračná účinnosť podľa normy FFP2 vyššia ako 95%

2,10 €
Cena bez DPH: 1,75 €
Skladom

VŠETKY PRODUKTY SKLADOM - PRIPRAVENÉ IHNEĎ NA ODOSLANIE. Dobierka do 24 hodín od objednania vrátane objednávok na platbu vopred, od úhrady do 24 hodín.

Popis produktu

Ochranný respirátor FFP2 zaisťuje účinnú ochranu pred vírusmi, baktériami, prachom aj kvapôčkami. Filtračná účinnosť podľa normy FFP2 vyššia ako 95% . Vyrobený z netkanej textílie s jemnými, pohodlnými gumičkami na uchytenie za uši. Tvarovateľná zapustená nosná svorka pre bezpečné nasadenie, usadenie a komfortnejšie nosenie. Vhodný aj na citlivú pokožku. Čierne farby

Certifikované podľa EN 149:2001 + A1:2009.

Respirátor je odporúčaný na jedno použitie. Opakovane používajte len v nevyhnutných prípadoch po predchádzajúcej dezinfekcii. Pri opakovanom použití stále spĺňa ochrannú funkciu, avšak efektivita filtrácie sa znižuje a nemusí zodpovedať štandardu FFP2.

Použitie:

pred použitím si vydezinfikujte ruky, uchopte respirátor za postranné gumičky a prichyťte za uši,

prsty skontrolujte a dotvarujte svorku tak, aby priliehala k nosu. Správne nasadený respirátor by mal tesniť po celom svojom obvode a zakrývať ústa aj nos.

Doplňujúce informácie

Počet kusov v balení
10
Farba
Čierna

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Certifikované a testované produkty

Doprava zadarmo pri nákupe nad 100€

Produkty skadom a ihneď k odoslaniu.

Množstevné zľavy

Produkt přidán do moje produkty
Produkt přidán k porovnání.

Tento web využívá cookies
Tieto webové stránky ukladajú v súlade so zákonmi na vaše zariadenie súbory, všeobecne nazývané cookies. Používaním týchto stránok s tým vyjadrujete súhlas.