Všetko o nákupe

Osobné vyzdvihnutie

Svoje objednávky si môžete vyzdvihnúť aj priamo na našej pobočke na adrese: Cejl 29/76, 602 00 Brno - Zábrdovice.

Osobní odběr je možný Po-Pá 8:00 - 14:00.

Spôsob doručenia

GLS

Zásielkovňa

Ako zaplatiť

Online platobná karta

Najrýchlejší spôsob zaplatenia je online. Do rozhrania platobnej brány Comgate zadáte číslo karty, dátum platnosti a CVC kód – tri čísla, ktoré nájdete v podpisovom prúžku na zadnej strane karty. Všetko je zabezpečené štandardom 3D Secure, a tak budete najskôr požiadaní o zadanie číselného kódu, ktorý obdržíte SMSkou od svojej banky.

 

Online platby pre nás zaisťuje platobná brána Comgate, licencovaná platobná inštitúcia pôsobiaca pod dohľadom Českej národnej banky. Platby prebiehajúce cez platobnú bránu sú plne zabezpečené a všetky informácie sú šifrované.

 

Platba prevodom

Okamžitá platba prostredníctvom internetového bankovníctva. Platobná brána Comgate vás presmeruje do vášho internetového bankovníctva, kam sa prihlásite ako obvykle a tu potvrdíte už pripravený platobný príkaz.

Po dokončení platby budete presmerovaní späť do obchodu. Platba je potvrdená okamžite, budeme bez odkladu pokračovať v realizácii objednávky.

Záruka

Práva a povinnosti zmluvných strán ohľadom zodpovednosti predávajúceho za vady, vrátane záručnej zodpovednosti predávajúceho, sa riadia príslušnými všeobecne záväznými predpismi (najmä ustanoveniami § 1914 až 1925; § 2099 až 2117 a § 2161 až 2174 Občianskeho zákonníka). Na všetok tovar je poskytovaná záruka 24 mesiacov (pokiaľ nie je uvedené inak). Kupujúcim, ktorí sú podnikateľmi a kupujú tovar v súvislosti so svojou podnikateľskou činnosťou, je poskytovaná záručná doba 12 mesiacov. Záručná lehota začína plynúť dňom prevzatia predmetu plnenia. Ako záručný list slúži faktúra. Záruka sa nevzťahuje na tovar opotrebovaný bežným používaním, poškodený neodborným zaobchádzaním, alebo neodbornou montážou. Reklamácia vrátane odstránenia vady bude vybavená bez zbytočného odkladu, najneskôr do 30 kalendárnych dní odo dňa uplatnenia reklamácie, pokiaľ sa predávajúci s kupujúcim nedohodne inak.

Ako uplatniť zľavový kupón

Pokiaľ ste od nás obdržali zľavový kupón, zadajte ho prosím do príslušného poľa v košíku.

Zmeny v objednávke

Potrebujete zmeniť objednávku? Kontaktujte nás čo najskôr na: E-mail: info@e-zdravotnici.sk Telefón: +420 731 571 624

Výmena alebo vrátenie tovaru

Výmenu alebo vrátenie je možné vykonať do 14 dní od zakúpenia. Tovar, ktorý chcete vymeniť, musí byť v pôvodnom obale, nesmie javiť známky používania, musí byť nepoškodený, kompletný (vrátane príslušenstva, záručného listu, návodu atď.) as originálnym dokladom (alebo kópiou) o kúpe.

Ako funguje veľkoobchodná B2B spolupráca?

Sme dovozca zdravotníckych pomôcok a potravín pre ČR a SR. Na všetky položky, ktoré distribuujeme vám ponúkame veľkoobchodné ceny. Toto cenové zvýhodnenie je možné uplatniť pri všetkých objednávkach nad 20 000 Sk. Pre viac informácií nás kontaktuje.

Certifikované a testované produkty

Doprava zadarmo pri nákupe nad 80€

Produkty skladom a ihneď na odoslanie.

Množstevné zľavy

Produkt přidán do moje produkty
Produkt přidán k porovnání.

Tento web využívá cookies
Tieto webové stránky ukladajú v súlade so zákonmi na vaše zariadenie súbory, všeobecne nazývané cookies. Používaním týchto stránok s tým vyjadrujete súhlas.