• -20%
LOMINA Samotosť na detekciu a hodnotu...
LOMINA Samotosť na detekciu a hodnotu...
LOMINA Samotosť na detekciu a hodnotu...

LOMINA Samotosť na detekciu a hodnotu protilátok z krvi na SARS-CoV-2/COVID19 IgM/IgG

Vyhodnotenie prítomnosti a množstva protilátok v tele IgM/IgG po očkovaní alebo prekonanej chorobe. Jediný certifikovaný samotest z krvi na trhu, výroba Made in EUROPE.

Vyhlásenie o zhode - Lomina protilátky

Návod Lomina - test na protilátky

Kód: Cov21T12 Produktové číslo: COVID-LM1BL

-20%
1,09 € 1,37 €
Cena bez DPH: 1,00 €
Skladom

VŠETKY PRODUKTY SKLADOM - PRIPRAVENÉ IHNEĎ NA ODOSLANIE. Dobierka do 24 hodín od objednania vrátane objednávok na platbu vopred, od úhrady do 24 hodín.

Popis produktu

Rýchlotosť od švajčiarskeho výrobcu LOMINA AG (Made in EUROPE) pre sebatestovanie z krvi na detekciu protilátok IgG a IgM po prekonanom ochorení COVID-19.
Test je zároveň určený na detekciu úrovne protilátok IgG po očkovaní či prekonanej chorobe. Ako jediný disponuje certifikátom pre samotest CE2854.
Rýchlosť je validovaný s vakcínami: Astra Zeneca, Moderna, Pfizer, Sputnik-V, Johnson&Johnson, Sino.
Balenie obsahuje 1ks testovaciu kazetu, kvapkadlo, skúmavku s reagentom, 2x lancetu na odber krvi
Prepravná krabica obsahuje 495ks testov. (váha 19,3kg)

[Určený účel použitia]
IVD test určený na sebatestovanie pre detekciu protilátok IgG a IgM proti S1 (RBD) proteínu v krvi po prekonanom ochorení COVID-19. Test je zároveň určený na detekciu orientačnej úrovne protilátok IgG po očkovaní. Prostriedok neslúži ako primárny nástroj včasnej detekcie ochorenia COVID19!

[Princíp testu]
Táto súprava funguje na princípe immunochromatografie využívajúcej koloidné zlato. Testovacia sada obsahuje 1) Antigén označený koloidným zlatom a komplex kontrolných protilátok. 2) nitrocelulózové membrány s vyznačenými dvoma testovacími prúžkami (M a G-line) a jedným kvalitatívnym kontrolným prúžkom (C-line). Po nakvapkaní požadovaného množstva vzorky do otvoru na testovacom pásiku, bude vzorka stekať po nitrocelulózovej membráne vo vnútri testovacej pásky vplyvom kapilárneho efektu. Ak testovaná vzorka obsahuje IgM/IgG protilátky vírusu SARS-CoV-2, protilátka sa bude viazať na koloidným zlatom označený SARS-CoV-2 antigén a komplex protilátok vykreslí monoklonálne IgM protilátky, alebo monoklonálne IgG protilátky na nitrocelulózovej membráne v podobe šedých M, alebo G liniek, a tým vykreslí či je vzorka pozitívna na IgM, alebo IgG protilátky a preukazuje teda prítomnosť protilátok COVID-19 a tým poskytuje dôkaz o prekonanej infekcii a/alebo aktívnej prítomnosti protilátok v tele po očkovaní.

[Obsah balenia]

 • Testovací pásik v plastovej kazete.
 • Plastové kvapkadlo (1 kvapka 20-25ul) Používajte výhradne kvapkadlá dodané s testovacou sadou pre dodržanie správneho množstva roztokov.
 • Skúmavka s reagentom (prevažujúca zložka PBS - Phosphate-Buffered Saline).
 • Lanceta pre jednorazový odber krvnej vzorky
 • Dezinfekčné tampóny/vankúšiky (dezinfekcia na alkoholovej báze)
 • Návod na použitie.
 • [UPOZORNENIE!]
  Testovaciu kazetu nechajte v kľude ležať vo vodorovnej polohe. Počas merania s ním nepohybujte ani ju nenakláňajte!
  Test použite ihneď po otvorení primárneho balenia!
  Udržujte požadovaný objem vzoriek a používajte iba kvapkadlá dodávané v sade - 1 kvapka = 20 - 25 ul.
  Kontrolný C prúžok sa objaví do 1 minúty. Pokiaľ sa nezobrazí, je test vždy neplatný! Použite inú kazetu a test zopakujte!
  Detekcia dlhodobých protilátok, teda prúžok IgG sa objaví v časovom rozmedzí od 1 do 45 minút v závislosti od koncentrácie protilátok v testovanej vzorke.

  [Výsledky testov - interpretácia výsledkov testu]
  1. Negatívny výsledok testu na protilátky:
  Pokiaľ je kontrolný prúžok QCC (Quality Control - C) viditeľný, a linky M a G sa nezafarbia, je vzorka negatívna pretože žiadne protilátky neboli detekované.
  Tento test nie je určený na včasnú detekciu ochorení COVID-19, preto pokiaľ máte príznaky ochorenia alebo podozrenia na COVID-19 a nachádzali ste sa v infikovanom prostredí alebo ste boli v styku s nakazenou osobou, vždy konzultujte svoj stav a postup s Vaším lekárom.
  2. Pozitívny výsledok testu na protilátky:
  2.1 Ak sa kontrolný prúžok "C" zobrazí spolu s prúžkom "IgM" došlo k detekcii protilátky IgM a vzorka je pozitívna. Protilátky IgM svedčia o akútnej reakcii imunitného systému po bezprostrednom stretnutí s vírusom, ale môže ho vyvolať aj vakcína.
  2.2 Ak sa kontrolný prúžok "C" zobrazí spolu s prúžkom "IgG" došlo k detekcii protilátky IgG a vzorka je pozitívna. V závislosti od rýchlosti zobrazenia prúžku IgG je možné orientačne určiť hodnotu protilátok po infekcii alebo po očkovaní. Prítomnosť protilátok IgG v tele je žiaduce pre zvýšenie ochrany pred ochorením COVID-19
  2.3 Ak sa kontrolný prúžok "C" zobrazí spolu s prúžkom "IgG" aj prúžkom "IgM" došlo k detekcii oboch protilátok IgG a IgM a vzorka je pozitívna na oba typy protilátok.
  3. Neplatný výsledok:
  Pokiaľ sa neobjaví prúžok kontroly "C" je test v každom prípade neplatný a musíte ho zopakovať! Toto môže byť spôsobené dlhým oneskorením pri testovaní, kontamináciou reagentu, znehodnotením testu teplotou a podobne.

Doplňujúce informácie

Záruka
2 roky
Počet kusov v balení
1

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Certifikované a testované produkty

Doprava zadarmo pri nákupe nad 100€

Produkty skadom a ihneď k odoslaniu.

Množstevné zľavy

Produkt přidán do moje produkty
Produkt přidán k porovnání.

Tento web využívá cookies
Tieto webové stránky ukladajú v súlade so zákonmi na vaše zariadenie súbory, všeobecne nazývané cookies. Používaním týchto stránok s tým vyjadrujete súhlas.