• -20%
Hangzhou Realy Tech Novel Coronavírus...
Hangzhou Realy Tech Novel Coronavírus...
Hangzhou Realy Tech Novel Coronavírus...

Hangzhou Realy Tech Novel Coronavírus SARS-Cov-2 Antigén Rapid Test Device saliva 20 ks

Tento test má schválenú výnimku pre sebatestovanie MZ SR. Tieto testy majú CE certifikáciu, spĺňajú 56/2015 Zb. o technických požiadavkách na diagnostické zdravotnícke pomôcky aj európskej smernice 98/79/EHS. Certifikované v Holandsku. Garantovaná presnosť výsledku 94 % (pri dodržaní pokynov v návode!).

REALY Antigen Rýchlotest sada 20 ks

-20%
7,43 € 9,29 €
Cena bez DPH: 6,75 €
Skladom

VŠETKY PRODUKTY SKLADOM - PRIPRAVENÉ IHNEĎ NA ODOSLANIE. Dobierka do 24 hodín od objednania vrátane objednávok na platbu vopred, od úhrady do 24 hodín.

Popis produktu

HANGHZOU REALY TECH RÝCHLOTEST ZO SLIN
Okamžitý a spoľahlivý test.

Rýchly test na antigén – test zo slín je in vitro diagnostický test na kvalitatívnu detekciu antigénov prítomných v ľudských slinách, a to za použitia rýchlej imunochromatografickej metódy. Identifikácia je založená na detekcii monoklonálnych protilátok špecifických pre antigén nového.

Výhody:

  • Dĺžka testovania: 10 minút
  • Citlivosť: 93,94 %
  • Špecificita: > 99 %

Princíp
Antigénne rýchlostestovacie zariadenie (cez sliny) je imunoChromatografický membránový test, ktorý využíva vysoko citlivé monoklonálne protilátky proti vírusu.

Testovací prúžok sa skladá z troch častí, konkrétne zo vzorkovej podložky, reagenčnej podložky a reakčnej membrány.
Reagenčná membrána obsahuje koloidné Zlato konjugované s monoklonálnymi protilátkami proti novému vírusu;
reakčná membrána obsahuje sekundárne protilátky proti novému vírusu a polyklonálne protilátky myšieho globulínu, ktoré sú vopred imobilizované na membráne. Keď je testovacie zariadenie vložené do vzorky slín, konjugáty vysušené v reagenčnej vložke sa rozpustia a migrujú spolu so vzorkou. Ak je vo vzorke prítomný, komplex vytvorený medzi konjugátom protilátok proti novému vírusu a Vírusom bude zachytený špecifickým monoklonálny proti novému vírusu, ktorým je potiahnutá oblasť T. Bez ohľadu na to, či vzorka obsahuje vírus alebo nie, roztok pokračuje v migrácii a stretáva sa s ďalším činidlom (protilátka proti myšacieho IgG), ktoré sa viaže na zostávajúce konjugáty, čím vytvára červenú čiaru v oblasti C.

Použitie

Odber vzoriek:
Vzorka orálnej tekutiny by sa mala odoberať pomocou odberových nástrojov dodaných so súpravou. Postupujte podľa podrobných pokynov na použitie uvedených nižšie. Pri tomto teste by sa nemali používať žiadne ďalšie odberové nástroje. Môže sa použiť perorálna tekutina zhromaždená kedykoľvek počas dňa.

Príprava vzoriek:
Keď sú sliny odobraté, postupujte podľa pokynov na prípravu vzorky s pufrom dodaným so súpravou.

Odber vzoriek:
Vzorka orálnej tekutiny by sa mala odoberať pomocou odberových nástrojov dodaných so súpravou. Postupujte podľa podrobných pokynov na použitie uvedených nižšie. Pri tomto teste by sa nemali používať žiadne ďalšie odberové nástroje. Môže sa použiť perorálna tekutina zhromaždená kedykoľvek počas dňa.

Príprava vzoriek:
Keď sú sliny odobraté, postupujte podľa pokynov na prípravu vzorky s pufrom dodaným so súpravou.

Interpretácia výsledku

POZITÍVNE: Objavia sa dve červené čiary. Jedna červená čiara sa objaví v kontrolnej oblasti (C) a jedna červená čiara v testovacej oblasti (T). Odtieň farby sa môže líšiť, ale test by mal byť považovaný za pozitívny vždy, keď je prítomná čo i len slabá čiara.

NEGATÍVNE: V kontrolnej oblasti (C) sa objaví iba jedna červená čiara av testovacej oblasti (T) žiadna. Negatívny výsledok naznačuje, že vo vzorke nie sú žiadne častice nového vírusu alebo počet vírusových častíc je pod detekovateľným rozsahom.

NIE JE PLATNÉ: V kontrolnej oblasti (C) sa neobjaví žiadna červená čiara. Test je neplatný, aj keď je v testovacej oblasti (T) čiara. Nedostatočný objem vzorky alebo nesprávnej procedurálnej techniky sú najpravdepodobnejšími dôvodmi zlyhania kontrolnej oblasti. Skontrolujte postup testu a opakujte test s novým testovacím zariadením. Ak problém pretrváva, ihneď prestaňte testovaciu súpravu používať a kontaktujte miestneho distribútora.

Len diagnostické použitie in vitro.
• Nepoužívajte po uplynutí doby spotreby.
• Pred otvorením pred použitím skontrolujte, či nie je poškodené fóliové vrecko obsahujúce testovacie zariadenie.
• Vykonajte test pri izbovej teplote 15 až 30 °C.
• Pri zavesovaní vzoriek noste rukavice, nedotýkajte sa membrány činidla a okienka vzorky.
• Všetky vzorky a použité príslušenstvo by mali byť považované za infekčné a likvidované v súlade s miestnymi predpismi.
• Nepoužívajte krvavé vzorky.

Skladovanie a stabilita:

Súprava môže byť skladovaná pri izbovej teplote alebo v chlade (2 - 30 °C). NEZMRAZUJTE. Testovacie sady sú stabilné a teda použiteľné do dátumu expirácie vytlačeného na zapečatenom vrecku.

Nepoužívajte po uplynutí dátumu expirácie. Testy musia zostať v uzavretom sáčku až do použitia. Po otvorení zataveného vrecka s testom použite do 30-tich minút. Pri dlhšom vystavení vzdušnej vlhkosti môžu byť výsledky testu chybné. S testom, pipetou a ostatnými súčasťami je potrebné zaobchádzať ako s potenciálne nebezpečným odpadom.

Obsah balenia:

  • 20x antigén Rychlotest Singclean (metóda koloidného zlata) zatavené s vreckami proti vlhkosti
  • 20x Sterile Swabs - Sterilné výtery
  • 20x Extrakčných trubičiek a kvapkadla
  • 20x fľaštička 2 ml reakčného roztoku pufra (buffer)

Doplňujúce informácie

Záruka
2 roky
Dĺžka testovania
10 minút
Citlivosť
93,94 %
Špecificita
99%
Počet kusov v balení
20

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Certifikované a testované produkty

Doprava zadarmo pri nákupe nad 100€

Produkty skadom a ihneď k odoslaniu.

Množstevné zľavy

Produkt přidán do moje produkty
Produkt přidán k porovnání.

Tento web využívá cookies
Tieto webové stránky ukladajú v súlade so zákonmi na vaše zariadenie súbory, všeobecne nazývané cookies. Používaním týchto stránok s tým vyjadrujete súhlas.