• -20%
Antigénny test z nosa a krku - 1ks...

Antigénny test z nosa a krku - 1ks (LOMINA) vyrobený v EU

Špičkový antigénny test vyrobený švajčiarskou firmou Lomina AG (Made in EUROPE) na rýchlu detekciu akútnej infekcie COVID-19 zo vzoriek odobraných výterom z kraja nosa či nosohltana.

Antigénny test detekuje nové mutácie vírusu.

Balenie obsahuje 1ks antigénneho testu a 1ks predvyplnenej ampulky s roztokom.

Neinvazívny odber z prednej časti nosa alebo nosohltana.

Produkt sa nachádza na zozname schválených testov uznávaných EÚ. Produkt je určený na profesionálne použitie a je obľúbený v testovacích centrách, ktoré si pochvaľujú predovšetkým rýchlu a presnú detekciu.

TEST JE PREPLATENÝ ZDRAVOTNOU POISŤOVNOU!!

Kód: 109039, Part Číslo: COVID-LM1SSW, ID: 9941

Vyhlásenie o zhode - Lomina

návod Lomina - test z nosa a zo slín

-20%
0,91 € 1,13 €
Cena bez DPH: 0,82 €
Skladom

VŠETKY PRODUKTY SKLADOM - PRIPRAVENÉ IHNEĎ NA ODOSLANIE. Dobierka do 24 hodín od objednania vrátane objednávok na platbu vopred, od úhrady do 24 hodín.

Popis produktu

[ZAMÝŠĽANÉ POUŽITIE]

Nové koronavírusy patria do rodu ß. COVID-19 je akútne infekčné ochorenie dýchacích ciest, na ktoré sú ľudia všeobecne citliví. V súčasnej dobe sú pacienti infikovaní novým koronavirom hlavným zdrojom infekcie; infekčným zdrojom môžu byť aj asymptomatickí infikovaní ľudia. Na základe súčasného epidemiologického výskumu je inkubačná doba I až I4 dní, (väčšinou 3 až 7 dní). Medzi hlavné prejavy patrí horúčka, únava a suchý kašeľ. V niektorých prípadoch sa tiež vyskytuje nosová kongescia, nádcha, bolesť v krku, myalgia a hnačka.

[ÚČEL POUŽITIA]

Súprava je určená na kvalitatívnu detekciu nového nukleokapsidového (N) antigénu koronaviru vo vzorkách ľudského orofaryngeálneho a/alebo nasofaryngeálneho výteru in vitro. Používa sa ako doplnkový zdravotnícky prostriedok pre prípady podozrenia na nový koronavírus. Nie je možné ho použiť ako jediný základ pre diagnostiku a vylúčenie pneumonitídy infikované novým koronavirom.

[PRINCÍP TESTU]

Tento test používa na detekciu nukleokapsidového proteínu nového koronavírového SARS-CoV-2 metódu „sendvič“ s dvojitou protilátkou. Myšou anti-SARS-CoV-2 N proteínová protilátka je nanesená na nitrocelulózovej membráne ako testovací prúžok (T) a kozia-anti-králičia sekundárna protilátka je nanesená na nitrocelulózovej membráne, aby sa vytvoril kontrolný prúžok kvality (C). Ďalšia myšacia monoklonálna protilátka proti SARS-CoV-2 N označená latexovými sférami a králičia lgG značená latexovými sférami je zmiešaná a nanesená nitrocelulózovou membránou za účelom prípravy značkovacej podložky (vankúšika). Jeden koniec nitrocelulózovej membrány v blízkosti línie na kontrolu kvality je vybavený vankúšikom na absorpciu tekutiny a druhý koniec blízko testovacej línie je vybavený už spomínanou značkovacou podložkou. Testovacia vzorka je nakvapkaná na značkovač podložku a antigén bude reagovať s naneseným markerom a vykoná chromatografickú reakciu vplyvom kapilárneho efektu v nitrocelulózovej membráne a chemickou reakciou v mieste testovacieho prúžku (T) a kontrolného prúžku kvality (C). Keď je výsledok testu platný, prúžok kontroly kvality vykazuje určitú intenzitu svetla po nasvietení UV žiaričom. Prúžok (T) rovnakým spôsobom indikuje prítomnosť N Protein Antigenu v prípade, že je testovaná vzorka pozitívna.

[OBSAH A ZLOŽENIE TESTU]

1. TESTOVACIA PLASTOVÁ KAZETA zložená z:

Myšou anti-SARS-Co V-2 N proteínová protilátka a kozia anti-králičia sekundárna protilátka (imobilizovaná na nitrocelulózovej membráne).

Myšou monoklonálna protilátka proti SARS-CoV-2 N-proteínu a králičie IgG značené latexovými guličkami (zmiešané a nastriekané na markerový vankúšik).

Odberová podložka.

Tekutá absorpčná podložka.

Plastové puzdro / karta (často sa tiež nazýva kazeta).

2. Absorbent vlhkosti.

3. Fľaštička s reagentom - PBS:

chlorid sodný (NaCl)

chlorid draselný (KCl)

dihydrogénfosforečnan draselný (KH2PO4)

hydrogénfosforečnan sodný (na2HPO4)

dH2O voda (Hodnota PH ~ 7,1-7,6)

4. Nasofaryngeálny sterový tampón na odber vzoriek

5. Orofaryngeálny sterový tampón na odber vzoriek

6. Viečko s integrovaným kvapítkom.

7. Fľaše obsahujúce 300 µl (+/- 5%) pufra, ktoré sa používajú ako extrakčné skúmavky.

8. Návod na použitie

[UPOZORNENIE!]

• Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu pre používateľov (IFU). Pokyny si starostlivo prečítajte a dodržujte postup.

• Nepoužívajte súpravu ani jej jednotlivé časti po uplynutí doby použiteľnosti.

• Zariadenie obsahuje materiál živočíšneho pôvodu a malo by sa s ním zaobchádzať ako s potenciálnym biologickým nebezpečenstvom. Nepoužívajte, ak je obal poškodený alebo otvorený.

• Testovacia sada je balená do fóliových vrecúšok, ktoré počas skladovania vylučujú vlhkosť. Pred otvorením skontrolujte každé fóliové vrecko. Nepoužívajte komponenty, u ktorých je fóliový obal poškodený, pretrhnutý, alebo inak netesní.

• Ak sú testovacie sady alebo ich časti nesprávne skladované, môže dôjsť k chybnému výsledku.

• Nepoužívajte reagent, ak je zmenenú farbu či zakalený. Sfarbenie alebo zákal môže byť známkou mikrobiálnej kontaminácie.

• So všetkými vzorkami pacientov je potrebné zaobchádzať a likvidovať ich, ako by boli biologicky nebezpečné. Pred testovaním musia byť všetky vzorky dôkladne premiešané s reagentom, aby bol zaistený správny roztok pre testovanie.

Kód:

109039

P/N:

COVID-LM1SSW

Záruka:

24 mesiacov

Výrobca:

Lomina SuperBio as

Doplňujúce informácie

Záruka
2 roky
Počet kusov v balení
1

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Certifikované a testované produkty

Doprava zadarmo pri nákupe nad 100€

Produkty skadom a ihneď k odoslaniu.

Množstevné zľavy

Produkt přidán do moje produkty
Produkt přidán k porovnání.

Tento web využívá cookies
Tieto webové stránky ukladajú v súlade so zákonmi na vaše zariadenie súbory, všeobecne nazývané cookies. Používaním týchto stránok s tým vyjadrujete súhlas.