Antigénny test VivaDiag Pro...
Antigénny test VivaDiag Pro...

Antigénny test VivaDiag Pro SARS-CoV-2 certifikovaný samotest IVDst. CE1434 - 25ks.

TEST JE SCHVÁLENÝ NA ZOZNAME MINISTERSTVA ZDRAVOTNÍCTVA SR!

TIETO TESTY SÚ PREPLATENÉ ZDRAVOTNOU POISŤOVNOU!!!!

Kód: 109002 , Part Number: COVID-VB25SSW , ID: 9888

certifikát Vivadiag

návod Vivadiag

Rýchly test SARS-CoV-2 Ag COVID-19 je určený na rýchlu kvalitatívnu detekciu antigénu SARS-CoV-2 vo vzorke získaného sterom z nosa, krku alebo nosohltana. 25 ks testovacích sád v balení. Určené na samotestovanie na základe výnimky MZČR.

20,93 €
Cena bez DPH: 20,93 €
Na dotaz

VŠETKY PRODUKTY SKLADOM - PRIPRAVENÉ IHNEĎ NA ODOSLANIE. Dobierka do 24 hodín od objednania vrátane objednávok na platbu vopred, od úhrady do 24 hodín.

Popis produktu

Rýchly test SARS-CoV-2 Ag COVID-19 je určený na rýchlu kvalitatívnu detekciu antigénu SARS-CoV-2 vo vzorke získaného sterom z nosa, krku alebo nosohltana. 25 ks testovacích sád v balení.

Možnosti odberu vzorky:


Výter z nosa
Je dôležité dostať čo najviac sekrécie. Vložte sterilný tampón do jednej nosovej dierky. Špička tampónu by mala byť zasunutá cca 2,5 cm od okraja nosovej dierky. Tampón 5-krát prevaľte cez sliznicu nosovej dierky, aby ste zaistili, že sa zhromaždia hlien aj bunky. Tento postup opakujte pre druhú nosovú dierku, aby ste zaistili, že je odobratá dostatočná vzorka z oboch nosových dutín (použite rovnaký tampón).

Výter z krku (Orofaryngeálny výter)
Je dôležité dostať čo najviac sekrécie. Umiestnite sterilný tampón do zadnej oblasti hrdla. Mierne pretrite mandle a stenu hltana, aby ste získali vzorku. Pri vyberaní tampónu sa prosím nedotýkajte jazyka.

Výter z nosohltana
Je dôležité dostať čo najviac sekrécie. Vložte sterilný tampón do nosovej dierky, ktorá má pri vizuálnej kontrole najväčšiu sekréciu. Držte tampón blízko spodnej časti septa nosa a jemne zatlačte tampón do zadného nosohltana. Tampón päťkrát otočte a potom ho vyberte z nosohltana.

Doplňujúce informácie

Záruka
2 roky
Počet kusov v balení
25

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Certifikované a testované produkty

Doprava zadarmo pri nákupe nad 100€

Produkty skadom a ihneď k odoslaniu.

Množstevné zľavy

Produkt přidán do moje produkty
Produkt přidán k porovnání.

Tento web využívá cookies
Tieto webové stránky ukladajú v súlade so zákonmi na vaše zariadenie súbory, všeobecne nazývané cookies. Používaním týchto stránok s tým vyjadrujete súhlas.