Acon Biotech Hangzhou Flowflex...
Acon Biotech Hangzhou Flowflex...
Acon Biotech Hangzhou Flowflex...

Acon Biotech Hangzhou Flowflex SARS-CoV-2 Antigen Rapid Test 25 ks

Označenie CE - Self-test - S platnou certifikáciou pre samotestovanie

Rýchly antigénny test FlowFlex na výter z nosa.
Výter sa vykonáva aplikáciou iba 2,5cm!
Je možné rozdeliť na 25 samostatných testov!

24,85 €
Cena bez DPH: 24,85 €
Na dotaz

VŠETKY PRODUKTY SKLADOM - PRIPRAVENÉ IHNEĎ NA ODOSLANIE. Dobierka do 24 hodín od objednania vrátane objednávok na platbu vopred, od úhrady do 24 hodín.

Popis produktu

flow-flex

Nejedná sa o test z nosohltana! Výter sa vykonáva aplikáciou iba 2,5cm! SARS-CoV-2 rýchly antigénny test je kvalitatívna membránová chromatografická imunométoda pre kvalitatívnu detekciu nukleokapsidového proteínového antigénu vírusu SARS-CoV-2 v ľudských vzorkách výteru z nosa.
Po spracovaní vzoriek a ich nanesení do testovacej kazety budú SARS-CoV-2 antigény, ak sú prítomné vo vzorke, reagovať s časticami potiahnutými protilátkami proti SARS-CoV-2, ktoré boli imobilizované v testovacom prúžku. Zmes potom putuje membránou pomocou kapilárnych síl. Komplexy antigénu s konjugátom putujú testovacím prúžkom k reakčnej oblasti, kde sú zachytené čiarou protilátok naviazaných na membránu. Výsledky sa interpretujú vizuálne po 15 minútach na základe prítomnosti alebo neprítomnosti viditeľných farebných čiar. Ako kontrola činnosti sa v oblasti kontrolnej čiary vždy objaví farebná čiara, čo potvrdzuje pridanie správneho objemu vzorky a že došlo k navlhnutiu membrány.

Doplňujúce informácie

Záruka
2 roky
Počet kusov v balení
25

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Certifikované a testované produkty

Doprava zadarmo pri nákupe nad 100€

Produkty skadom a ihneď k odoslaniu.

Množstevné zľavy

Produkt přidán do moje produkty
Produkt přidán k porovnání.

Tento web využívá cookies
Tieto webové stránky ukladajú v súlade so zákonmi na vaše zariadenie súbory, všeobecne nazývané cookies. Používaním týchto stránok s tým vyjadrujete súhlas.